Завантажити Назва VI Форма скарги C-Тран

мета

Ця процедура застосовується до всіх зовнішніх скарг, пов'язаних з будь-якої програми або діяльності під управлінням C-TRAN і / або його субпідрядниками, консультантів і підрядників, поданої відповідно до розділу VI Закону про громадянські права 1964 року, а також інші закони, які забороняють дискримінацію за основа раси, кольору шкіри чи національного походження. Додаткові законодавчі акти включають, але не обмежуються ними, Розділ 504 Закону про реабілітацію 1973 року і Закон про цивільні права Реставрації 1987 року.

Ці процедури не заперечують право позивача подавати офіційні скарги з іншими державними або федеральними органами або шукати приватний адвокат для скарг на дискримінацію. Залякування або відплата будь-якого роду заборонено законом. Всі зусилля будуть спрямовані на розгляд скарг неформально на рівні C-TRAN.

процедура

Індивідуум, група осіб або юридична особа, яка вважає, що вони піддалися дискримінації, заборонених вимог недискримінації може подати письмову скаргу в програму Назва VI C-Тран. Офіційна скарга повинна бути подана протягом 180 календарних днів з моменту передбачуваного виникнення. C-TRAN офіційно не діяти або реагувати на скарги, подані в усній формі.

подача скарги

Будь-який бажаючий подати скаргу про дискримінацію Назви VI повинні подати письмову скаргу, включаючи наступну інформацію:

  • Ім'я, адреса, номер і телефон Позивач,
  • Основа скарги (наприклад, раси, кольору шкіри чи національного походження),
  • Детальний опис обставин події, які привели Заявник вірити сталася дискримінація,
  • Імена, адреси та номери телефонів людей, які можуть мати знання передбачуваного інциденту або сприймаються як сторони в поскаржилася-інциденту,
  • Дата або дати, на яких мали місце передбачуваної дискримінації і
  • Інші установи, де були подані скарги.
  • Як розслідування просувається вперед, може знадобитися додаткова інформація.

Скарги повинні бути адресовані наступною адресою:

C-TRAN, Title VI Program,
10600 NE 51st Circle
Vancouver, Washington 98682

отримання скарги

C-TRAN підтверджує отримання скарги, повідомивши про це заявника в письмовій формі. При отриманні скарги, співробітники C-TRAN буде реєструвати скаргу, визначення його юрисдикції, прийнятності, і запитати додаткову інформацію, у разі необхідності, провести попереднє розслідування. Копія процедури подачі скарг Назви VI C-Tran буде включена з цим визнанням. ·

C-TRAN буде підтримувати журнал Title VI скарг. Журнал буде включати ім'я та адресу особи або груп осіб, які подали скаргу, дату скарги, на підставі скарги, розташування скарги і статус скарги.

дослідження

Це попереднє розслідування буде проводитися протягом 15 календарних днів з дня отримання скарги. Якщо буде виявлено, що скарга буде доречніше розглянуто суб'єктом, ніж C-Tran, скарга буде згадуватися в належному стані та / або федерального агентства з розслідування відповідно до їх процедурами розгляду скарг Назва VI. Позивач буде повідомлений в письмовій формі про результати цього дослідження.

Якщо ці твердження не обгрунтовані в результаті попереднього слідства, рекомендований лист буде відправлено Позивачу і привласнюється держава і / або федерального орган деталізації попереднього розслідування і його висновків про те, чому було прийнято рішення.

Якщо попереднє розслідування вказує на те, що скарга може бути дійсним, то повне розслідування буде проведено. Завірена лист буде відправлено позивачу, а також будь-яких інших осіб, що представляють інтерес з ім'ям в розслідуванні, що розслідування було розпочато, і що вони повинні зв'язатися Дізнавач C-Tran, щоб запланувати дату, час і місце для їх заяви які повинні бути прийняті.

Протягом 60 днів з моменту отримання скарги, слідчий C-Tran буде підготувати письмовий звіт про розслідування для виконавчого директора, в тому числі опис оповідної інциденту, виявлення осіб, опитаних, а також висновки і рекомендації по вирішенню. У доповіді слідчої буде ввести знаходження або є підстави вважати, порушення розділу VI сталося або не було очевидним порушенням розділу IV. В рамках знахідки, слідчий повинен описати поведінку, яке є предметом скарги, в сфері розслідування, а також причини та інформації, на якій базуються знахідка. юрисконсульт C-Tran буде також розглянути доповідь і повідомити, як буде підготовлений остаточний звіт.

Після того як звіт слідчий є остаточним, брифінги будуть плануватися з кожною стороною протягом 15 днів. Позивач і відповідач (якщо є) будуть отримувати копії заключного доповіді на брифінгу і буде повідомлений про свої права на апеляцію.

Non-Відплата

Той, хто подає скаргу про дискримінацію Назви VI з C-TRAN і свідками, які надають заяву або особа, які допомагають у розслідуванні чи ні знайдено порушення розділу VI, не повинно страждати відплатою або репресією на C-Tran, її співробітниками, його агенти, ті, які пов'язаний з, хто робить бізнес з, представляючи або діючи від імені C-Tran, включаючи підрядник, консультант, їх субпідрядник і субпідрядник-консультант, продавець, постачальник і постачальник обслуговування. Будь-який претендує на постраждале в рамках цього розділу також може подати скаргу про дискримінацію Назва VI з C-TRAN.

апеляційні процедури

Позивач може подати апеляцію на висновки слідчого. Звернення повинно бути представлено в письмовій формі із зазначенням причин (и) для апеляції. Будь-яка документація, що обгрунтовує звернення повинно супроводжувати звернення. Письмове звернення повинно бути представлено виконавчим апарат C-Тран, C-Tran, 2425 NE шістдесят п'ята авеню, PO Box 2529, Ванкувер, Вашингтон 98668-2529 протягом п'ятнадцяти (15) календарних днів з моменту отримання висновку слідчого.

висновок

Complainant або їх агент або представник має право відкликати скаргу про дискримінацію Назва VI в будь-який час, подавши повідомлення про відкликання скарги на C-TRAN. При відкликання скарги, C-TRAN видаватиме письмове повідомлення про те, що скарга закрита. Однак, щоб гарантувати, що C-TRAN виконує свої зобов'язання Розділу VI, C-TRAN розслідуватиме будь-яку назву VI скарги, навіть якщо він був знятий.

розрахунки

Complainant, С-TRAN, і / або Відповідач може в будь-який час врегулювати скаргу на таких умовах, є прийнятними для них. Після врегулювання, скарга буде закрита.

Право на подачу скарг з Адміністрацією Федеральної транзитної

Будь-яка людина, який вважає, що він / вона або клас осіб, які були піддані дискримінації, забороненої розділом VI може подати письмову скаргу до Федерального управління транзиту (FTA). Така скарга повинна бути подана не пізніше ніж через 180 днів після дати передбачуваної дискримінації, якщо час для подачі продовжується на ССТ.

Процес скарги і процедури, а потім ССТ викладені в FTA Circular 4702.lA. Копія цієї кругової може бути отримана з C-TRAN.